KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXERŮ HUKVALDY 23.4.2016
GENERÁLNÍ SPONZOR VÝSTAVY
Místostarostka obce Hukvaldy
paní Ing. Ivana Hrčková
Zahájení Klubové výstavyz leva Bc. Marek Plawný -předseda ÚP Ostrava, Starosta obce Hukvaldy pan Mgr.  Luděk Bujnošek, rozhodčí Bc. Ľubomír Perniš, asistent Vlaďka Bratková, vedoucí kruhu Simona Kubišová
Rozhodčí Bc.  Ľubomír Perniš (SK)
Třída veteránů	Výborný 1
Flop Mir-Fiš (Ovidos vom Elsavatal - Korina vom Elsavatal)
Zapisovatelka Šárka Plawná
Třída veteránů Výborný 1
Flop Mir-Fiš (Ovidos vom Elsavatal - Korina vom Elsavatal)
Třída veteránů	Výborný 1
 Castello Live Jazz (Dakota - Julia Kierskie Ustronie)
Třída veteránů	Výborný 1 
Castello Live Jazz (Dakota - Julia Kierskie Ustronie)
Tŕída veteránů
Výborná 1 Ontaria Jisuko (Perico du Val d´ Europe - Fixe Jisuko)
Třída veteránů	Výborná 1
 Ontaria Jisuko (Perico du Val d´ Europe - Fixe Jisuko)
Třída veteránů	Výborná1
Nejhezčí veterán Ontaria Jisuko (Perico du Val d´ Europe - Fixe Jisuko)
Třída mladých
 Endy Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
Třída mladých 
V2	Hieronim Memorandum (David di Casa Vernice - Frida Memorandum)
Třída mladých
V1, CAJCK	Endy Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
Třída mladých 
Výborný 2, Hieronim Memorandum (David di Casa Vernice - Frida Memorandum)
Mezitřída	
Rocky z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Mezitřída	
VD1	Rocky z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída otevřená	

Aragorn of Inpozia (Wizard Optima grata - Dánna Cave Canis)
Třída otevřená	
Franklin Kronebox (Mito do Vale do Lethes - Eimy Opti Pes)
Třída otevřená	V1, CACK,	Franklin Kronebox (Mito do Vale do Lethes - Eimy Opti Pes)
Třída otevřená	V2, res. CACK	Aragorn of Inpozia (Wizard Optima grata - D´anna Cave Canis)
Třída pracovní
Kodiak Yukon Ginjan (Unkas Czech Ja-Ka - Depressa de Lux Tajpan)
Třída pracovní
Verdi Optima grata
Třída pracovní
V2 R. CACk  Kodiak Yukon Ginjan
Třída pracovní
V1 CACk Verdi Optima grata
Třída vítězů
Storm Gymnema Sylvestre (Rus la Fler Eternal Flame - Luxoria)
Třída vítězů
V1, CACk Storm Gymnema Sylvestre (Rus la Fler Eternal Flame - Luxoria)
Třída mladých
Cantor Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu )
Cantor Impessia-Box
Třída mladých
Wanbooi Papa Suum Cuique (Che SC Athena´s Dream - Daichi Suum Cuique)
Třída mladých , Výborný
Cooper Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
Třída mladých, velmi dobrý
Cyras Impressia- Box
Třída mladých
Messi Kronebox (Castello Live Jaz x Fitness Kronebox)
Třída mladých
Messi Kronebox (Castello Live Jazz x Fitness Kronebox)
Wanbooi Papa Suum Cuique
Che SC ASthena´s Dream x Daichi Suum Cuique)
Messi, Cantor a Yannick Moravia Box
Messi Kronebox
Cantor Impressia-Box , Yanick Moravia Box
Messi Kronebox
Třída mladých , V1, CAJCk
Cantor Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
Třída mladých Výborný 2
Wanbooi Papa Suum Cuique (Che SC Ahhena´s Dream x Daichi Suum Cuique)
Mezitřída
Kevin Kronebox ( Mardy z Němečanky x Eimy Opti Pes)
Mezitřída
Kevin Kronebox
Mezitřída, výborný 1 CACk
Kevin Kronebox (Mardy z Němečanky x Eimy Opti pes)
Vyšel nový katalog...................
Třída pracovní, velmi dobrý 1
Baltazar Od Vltavské Tůně (Forest Sametový zázrak x Olenka Moravia Box)
........Martin a Monika Hartmanovi, předseda naší pobočky a hospodářka do roku 2009.........fajn, že jste přišli
Třída vítězů
Fryderyk Ewenement (Xofron Alkalois x Julka Ewenement)
Třída vítězů, výborný 1 , CACk
Fryder​yk Ewenement (Xofron Alkalois x Julka Ewenement)
Třída mladých
Billie Optima grata (Hannibal Optima grata x Rwbla dels Segadors)
Třída mladých
Estie Hebé-Box (G´M de Bellemanie x Bexx Hébé-Box)
Třída mladých
Naila Kronebox (Mardy z Němečanky x Eimy Opti Pes)
Estie a Naila
Naila Kronebox
Billie a Naila
Estie a Billie
Třída mladých, výborná 1, CAJCk
Estie Hébé-Box (G´M Bellemanie x Bexx Hébé- Box)
Třída mladých, výborná 2
Billie Optima grata (Hannibal Optima grata x Rwbla dels Segadors)
Třída mladých, výborná 3
Naila Kronebox (Mardy z Němečanky x Eimy Opti Pes)
Mezitřída
Izzy Kronebox (Mardy z Němečanky x Delfina Lakronebox)
Mezitřída, výborná 1, CACk
Izzy z Němečanky (Mardy z Němečanky x Delfina Lakronebox)
Třída otevřená
třída otevřená
Astrid Laky Box (Afrim Gold Tequila x Cortina Next of Kin)
Třída otevřená
Daisy Kronebox (Castello Live Jazz x Delfina Lakronebox)
třída otevřená
Faaria Congo Nigrans ((Mito do Vale do Lethes x Cristal Noir Congo Nigrans
třída otevřená
Meggy Leona Ginjan (Casmír lakronebox x Chakira Ginjan)
Astrid a Daisy
Meggy leona
Třída otevřená, Výborná 1 , CACk
 Faaria Congo Nigrans  (Mito do Vale do Lethes x Cristal Noir Congo Nigrans)
třída otevřená, výborná 2, Res. CACk
Daisy Kronebox (Castello Live Jazz x Delfina Lakronebox)
Třída otevřená, Výborná 3
Astrid Laky Box (Afrim Gold Tequila x Cortina Next of Kin)
Třída otevřená, výborná 4
Meggy Leona Ginjan (Casmír Lakronebox x Chakira Ginjan)
Třída pracovní
Bria Adur Box (Brazil Optima grata x Cherry Heny Box)
Třída pracovní, výborná 1 , CACk Bria Adur Box (Brazil Optima grata x Cherry Heny box
Třída vítězů
Veggie Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito x Ontaria Jisuko)
Třída vítězů, výborná 1, CACk
Veggie Jisuko (Ippolito del Colle dell Infinito x Ontaria Jisuko)
Třída dorostu¨
Aferka Marys-Box (Uram SIgnum Laudis x Leeh-Box Sliczna)
Třída dorostu
Alasea Cane box (Tranduil Korol Elfov iz Mira Anzheliki x Amalie of Inpozia)
Třída dorostu
Lauralanthalasa z Ringu (Tommy dei Roeri x Isa de Cuervonegro)
Třída dorostu, Velmi nadějná 1
Aferka Marys-Box (Uram Signum Laudis x Leeh-Box Sliczna)
Třída dorostu, velmi nadějná 2
Lauralanthalasa z Ringu (Tommy dei Roeri x Isa de Cuervonegro
Třída dorostu, velmi nadějná 3
Alasea Cane box (Tranduil Korol Elfov iz Mira Anzheliki x Amálie of Inpozia)
Třída mladých
Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg x Singapur od Morového sloupu)
Třída mladých
Bagheera Optima grata (Hannibal Optima grata x Rwbla dels Segadors)
Třída mladých
Cessi Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
Třída mladých
Yoshi Ono Moravia Box (Zar de Guezman x Teodora Moravia Box)
Třída mladých, výborná 1, CAJCk
Bagheera Optima grata (Hannibal Optima grata x Rwbla dels Segadors
Třída mladých, výborná 2
Yoshi Ono Moravia Box (Zar de Guezman x Teodora Moravia Box)
Třída mladých, výborná 3
Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg x Singapur od Morového sloupu)
Třída mladých, výborná 4
Cessi Impressia Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
Mezitřída 
Abet Impressia Box (Baccardi od Stříbrňáku x Beryl z Metaboxu)
Mezitřída
Pia z Slezského Gruně (Verdi Six Er x Lotta z Slezského Gruně)
Mezitřída 
Tiasha Suum Cuique ( Che SC Athena´s Dream x Tien Suum Cuique)
Mezitřída, výborný 1, |CACk
Tiasha Suum Cuique (Che SC Athena´s Dream x Tien Suum Cuique)
Mezitřída, výborná 2 R. CACk
Abet Impressia-Box (Baccardi od Stříbrňáku x Beryl z Metaboxu)
Třída otevřená
Třída otevřená, velmi dobrá
Angie od Stříbrňáku (Wizard Optima grata x Erica Robi-Box)
Třída otevřená
Beneta ze Spálenky (Hannibal Optima grata x Dora z Dobřichova)
Třída otevřená
Caya Karmapa (Unkas Karmapa x Pallas Karmapa)
třída otevřená¨
Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito x Bexx  Hébé-Box)
Třída otevřená
Pilar z Slezského Gruně (Verdi Six-Er x Lota z Slezského Gruně)
Třída otevřená, výborná 1, CACk
Caya Karmapa (Unkas Karmapa  x Pallas Karmapa)
Třída otevřená, výborná 2, R. CACk
Pilar z Slezského Gruně (Verdi Six-Er x Lotta z Slezského Gruně)
Třída otevřená, výborná 3
Beneta ze Spálenky (Hannibal Optima grata x Dora z Dobřichova)
Třída otevřená, výborná 4
Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito x Bexx Hébé Box)
Třída vítětů
Esprit Congo Nigrans (Goodmorning di Casa Vernice x Bellamora Congo Nigrans)
Třída vítězů
Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito x Ontaria Jisuko)
Esprit Congo Nigrans
Venezia Jisuko
Třída vítězů, výborná 1 CACk
Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell Infinito x Ontaria Jisuko)
Třída vítězů, výborná 2, R. CACk
Esprit Congo Nigrans (Good Morning di Casa Vernice x Bellamora Congo Nigrans)
Třída čestná, výborná 1
Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare x Aurora z Metaboxu)
Soutěž  o nejlepší chovatelskou  stanici
soutěžili  - Imperssia-Box a Kronebox
Nejlepší chovatelská stanice IMPRESSIA- BOX chovatel Martin Šindelář
Imperessia-Box
Cantor Impressia- Box
Výběr ČKJV
Cantor Impressia-Box
Výběr ČKJV
Endy Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre x Andra Palava Box)
ČKJV
Výborný 1, CAJCk 
Cantor Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
Výběr ČKJV 
Estie Hébé Box (G´M Bellemanie x Bexx Hébé Box)
Výběr ČKJV
Bahgheera Optima grata a  Estie Hébé box
ČKJV
Výborná 1, CAJCk 
Bagheera Optima grata (Hannibal Optima grata x Rwbla dels Segadors)
Výběr Nejlepšího mladého jedince
 Bagheera Optima Grata, Výborná 1, CAJCk, ČKJV
Soutěž o Nejlepšího mladého jedince
Výborný 1, CAJCk, ČKJV Cantor Impressia-Box
Nejlepší mladý jedinec
Výborná , CAJCk, ČKJV Bagheera Optima grata
výběr čekatelství klubového vítěze
Kevin Kronebox (Mardy z Němečanky x Eimy Opti Pes)
výběr čekatelství klubového vítěze
ČKV
Výborný 1, CACK Franklin Kronebox (Mito do Vale do Lethes x Eimy Opti Pes)
ČKV
Výborný 1, CACK Franklin Kronebox (Mito do Vale do Lethes x Eimy Opti Pes)
Výběr čekatelství klubového vítěze
Soutěž o ČKV
Venezia Jisuko
Výběr ČKV
Bria Adur box
Výběr ČKV
Bria Adur box
Výběr ČKV
Tischa Suum Cuique . Izzy Kronebox
Výběr ČKV
Faaria Congo Nigrans
Výběr ČKV
Venezia Jisuko
Výběr ČKV
Caya Karmapa, Tiasha Suum Cuique
Tiasha a Izzy
ČKV
Výborná 1, CACk
Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell Infinito x Ontaria Jisuko)
ČKV
Výborná 1, CACk Venezia Jisuko(Ippolito del colle dell Infinito x Ontaria Jisuko)
Výběr Nejlepšího jedince výstavy
Nejlepší mladý jedinec 
Bagheera Optima grata
ČKV Venezia Jisuko
ČKV Venezia Jisuko , ČKV Franklin Kronebox
NEJLEPŠÍ JEDINEC VÝSTAVY
Bagheera Optima grata
Výborná 1, CAJCk, ČKJV, NEJLEPŠÍ MLADÝ JEDINEC,
 NEJLEPŠÍ JEDINEC VÝSTAVY BAGHEERA OPTIMA GRATA
Rozhodčí Lubo Perniš a emeritní předseda Honza Machač............
Judas & syn.....
NA VIDĚNOU ...................a děkujeme za návštěvu....
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXERŮ HUKVALDY 23.4.2016

Popis

Období

23.4.2016

Statistiky

  • 267 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Fototechnika

Panasonic DMC-FZ100

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXERŮ HUKVALDY 23.4.2016
Komentáře Přidat